O firmie

Firma Glass Studio Grzegorz Wochniak jest oficjalnym partnerem firmy Diamond Glass, która jest producentem najwyższej jakości grafiki na szkle. Naszym głównym celem jest zadowolenie i satysfakcji klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Każda realizacja jest dla nas ważna i nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby ciągle podnosić jakość naszych usług oraz sposób obsługi klienta. Podstawom naszej działalności jest oczywiście grafika na szkle, którą wykorzystujemy w kuchniach, łazienkach salonach, czy w drzwiach do szaf wnękowych, ale szkło ma tak wiele zastosowań, że nie ograniczamy się tylko do tych. Wykonujemy również zegary na szkle, tablice magnetyczne, obrazy LED, czy panele na grzejniki. Cieszymy się jak klient przychodzi do nas z nowym pomysłem i nowym wyzwaniem.

Oprócz grafiki na szkle oferujemy również w bardzo atrakcyjnych cenach sprzęt agd marki Freggia. Freggia to sprzęt gospodarstwa domowego wysokiej jakości, wyprodukowany z myślą o eksploatacji przez długie lata.

W naszym salonie nadasz i dobierzesz w atrakcyjnej cenie paczki i przesyłki w Strefie Paczki DPD.

U nas możesz zostawić swoją drukarkę do naprawy, jesteśmy punktem przyjęć sprzętu do naprawy firmy Biuro-Service.

Wprowadziliśny do oferty wyjątkowe i unikatowe elemnty wykonywane na pracyzyjnych laserowych urządzeniach CNC : wieszaki oraz zegary na ścianę.

W 2016r zostaliśmy oficjalnym partnerem firmy AIRSEAL POLSKA, która jest generalnym dystrybutorem rewelacyjnych uszczelniaczy do opon.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów z początkiem 2017r uruchomiliśmy atrakcyjny system ratalny. Kierując się Państwa satysfakcją i zadowoleniem podjęliśmy współpracę z liderem w tej branży, czyli firmę Santander Consumer Bank.

Zawsze służymy poradą i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań.

Nasz lokal