O firmie

Firma Glass Studio Grzegorz Wochniak jest oficjalnym partnerem firmy Diamond Glass, która jest producentem najwyższej jakości grafiki na szkle. Naszym głównym celem jest zadowolenie i satysfakcji klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Każda realizacja jest dla nas ważna i nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby ciągle podnosić jakość naszych usług oraz sposób obsługi klienta. Podstawom naszej działalności jest oczywiście grafika na szkle, którą wykorzystujemy w kuchniach, łazienkach salonach, czy w drzwiach do szaf wnękowych, ale szkło ma tak wiele zastosowań, że nie ograniczamy się tylko do tych. Wykonujemy również zegary na szkle, tablice magnetyczne, obrazy LED, czy panele na grzejniki. Cieszymy się jak klient przychodzi do nas z nowym pomysłem i nowym wyzwaniem.

W naszym salonie nadasz i dobierzesz w atrakcyjnej cenie paczki i przesyłki w Strefie Paczki DPD.

Wprowadziliśny do oferty wyjątkowe i unikatowe elemnty wykonywane na pracyzyjnych laserowych urządzeniach CNC : wieszaki oraz zegary na ścianę.

W 2016r zostaliśmy oficjalnym partnerem firmy AIRSEAL POLSKA, która jest generalnym dystrybutorem rewelacyjnych uszczelniaczy do opon.

Zawsze służymy poradą i pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań.

Nasz lokal